Hierbij vindt ge de Brieven aan Sint Paulus voor deze week, een initiatief dat gedragen wordt door het parochieteam. In deze brieven staan weetjes over onze parochie, teksten, gedichten, foto's, links naar websites, alles wat mensen van goede wil aan onze parochiegemeenschap willen vertellen.

Als je iets wil meedelen aan onze gemeenschap of je hebt foto's of teksten liggen die onze gemeenschap interesseren, laat het ons dan weten. Wij zijn niet op zoek naar de perfectie, noch naar vorm, noch naar inhoud. Wat wij wel graag zien zijn bijdragen van mensen die eerlijk, zonder bijbedoelingen en, als het kan, met een warm hart, informatie willen delen. Uw inbreng en uw reacties zijn meer dan welkom.

Samen met Paulus onderweg, ook al weten wij niet precies waarheen, kan boeiend zijn. In die geest wensen wij je het allerbeste.

Wekelijkse rubriek

26629
TodayToday53
YesterdayYesterday72
This_WeekThis_Week279
This_MonthThis_Month2018
All_DaysAll_Days26629